חייגכתובתינו

תמונות D3

תמונה אחת שווה אלף מילים - זה נכון, אבל לרבים מאתנו יש הרבה יותר מדי תמונות והרבה פחות מקום לתלות אותן.

בנוסף, לא תמיד יתאים להביא תמונה לתלייה על הקיר – מדובר במתנה שמצריכה את מי שמקבל אותה לפנות מקום ולדפוק מסמר בקיר פעולה שלא תמיד רצויה או בכלל אפשרית.

כמו כן, מסגרות התמונה עם המעמד האחורי כבר מיושנות למדי בעולמנו הדיגיטלי השופע וגם לא מספיק יציבות ומחייבות כל הזמן העמדה מחדש אחרי שמנקים מהן את האבק.

בחירה בגביש תלת ממדי עשוי זכוכית אמנם עדיין תחייב מדי פעם להסיר את האבק אך הפעולה תוכל להיות הרבה יותר מהירה ופשוטה היות ותמונות 3D עשויות זכוכית יציבה.

מזכרת מקורית

הטכנולוגיה המתקדמת היום בתחום החריטה בלייזר מאפשרת לתמונה להיות שווה הרבה יותר משום שניתן להציג אותה גם בחפץ בעל שלושה ממדים.

העמדת תמונה שטוחה של הילדים או בן/בת הזוג על שולחן העבודה או על המדף בסלון או על הקיר כבר לא ממש מקורית.

כדי באמת להיות מקוריים ולהפתיע עם מתנה אישית מרגשת ומאוד מיוחדת ניתן להיעזר ביכולת לחרוט את התמונה בלייזר בתוך גביש זכוכית תלת ממדי 3D בכל צורה שתבחרו.

בולטות יוצרת זיכרון

הצורך ביצירת מזכרת שתישאר דומיננטית ורלוונטית לאורך זמן מחייבת אותנו לחשוב מחוץ לקופסא וכך נוצר הרעיון של תמונות D3. במקרה הזה הרעיון עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה ומאפשר למקם את התמונה ממש בתוך המוצר או צורת הקופסא באופן שניתן יהיה לצפות בה מכל זווית: גם מלמעלה וגם למטה, גם מקדימה וגם מהצד. החשיבה המקורית הביאה את התמונה להיות חלק בלתי נפרד מהמוצר שיכול לעמוד בפני עצמו כמו גביע כבוד ולהוות מזכרת תמידית מאירוע חשוב או מאדם שרלוונטי לזכור.

 

הנצחה אידיאלית

יצירת תמונה בטכנולוגית תלת ממד כמו תמונות D3 מייצרת אינסוף אפשרויות שבאמצעותן ניתן גם ליצור מתנה זכירה ובולטת ממותגת עם לוגו או סמל חברה או הקדשה וליצר באמצעותה סוג של גביע הוקרה מקורי במיוחד למורה מוערכת או מפקד מצטיין. כל אחד ישמח לקבל מתנה שמצד אחד מושקעת ואישית ומצד שני מרשימה מאוד ומקורית.  • תמונות-D3