חייגכתובתינו

מתנות הוקרה

בעולמנו רווי השפע, האפשרויות והמוצרים, ובעיקר כמויות הייצור הבלתי מוגבלות בסין שהופכות מוצרים רבים לזולים מאוד מבחינת מחירם אך גם לחסרי ערך בעקבות זאת, קיים צורך ליצור בולטות בכל מה שקשור להבעת רגש  באמצעות מתנה או מוצר דומם.

נכון, אהבה למשל ניתן לבטא בהרבה מאוד דרכים, אך על מנת שרגע מסוים יישאר כמזכרת נרצה לחקוק אותו אם לא באבן אז לפחות בחומר אחר, שיוכל לשמש תזכורת תמידית לרגש העילאי.

 

מה חשוב להעביר במתנה?

כשמעניקים מתנה לאדם חשוב, נרצה לבטא באמצעות המתנה רגשות שונים של הערכה וכבוד. לפעמים נרצה לבטא באמצעות המתנה הוקרת תודה.

קיימות לא מעט אפשרויות לבטא רגשות, גם באמצעות מילים וטקסט שניתן לחרוט על אביזרים שונים, ובמידה ומדובר במתנה קולקטיבית שמוענקת על ידי קבוצה נהוג להעניק מגן או גביע הוקרה.

איך לבלוט מול מתנות אחרות?

אומנם המטרה בהענקת המתנה היא לבטא רגש, אך ברוב המקרים נרצה שמי שקיבל מאיתנו את המתנה גם יזכור אותנו ואת ההערכתנו באמצעות המתנה גם כעבור זמן. בכדי שזה יקרה, המתנה שתוענק לו על ידנו צריכה להיות בולטת מקורית מרשימה, וגם נוחה לשימוש, ולא כזו שתונח אחר כבוד במגירה ותוסתר מהעין.

באמצעות טכנולוגיה חדשה של חריטה בליזר ניתן כיום לבצע חריטות מורכבות של תמונות בגבישי זכוכית תלת ממדיים המאפשרים למקם את התמונה הנבחרת באופן כזה בגביש כך שניתן יהיה לצפות בתמונה מזוויות רבות.

בנוסף, ניתן לחרוט על הגביש או על התמונה כל כיתוב ולהעניק לביטוי ההערכה וההוקרה הטקסטואלי גם תזכורת רגשית באמצעות התמונה,וכמובן גם ליצור בולטות באמצעות מתנה מרשימה מאוד שתרגש כל מי שיקבל אותה מכם בוודאות.

 

למי ניתן לתת מתנות הוקרה ?

הוקרה הוא רגש מיוחד מאוד אשר משלב גם הערכה גדולה, גם הודיה וגם חיבה. כל אדם שנרצה לבטא כלפיו אחד או יותר מהרגשות הללו ראוי למתנת הוקרה: בוס מעולה שעוזב, מפקד מצטיין שסיים את תפקידו, מורה שעשתה מעל ומעבר, רופא או צוות בית חולים נפלא, קולגה בצוות שהגיע/ה להישג מיוחד, מאמן נבחרת שהוביל להישג וכמובן כל אדם שנוכחותו וחברותו יקרה וחשובה ויש לבטא כלפיו את המשמעות בחיינו בצורה שתיזכר ותרגש כל פעם -בני זוג, הורים, ילדים, אחים וחברים.  • מתנות-הוקרה