חייגכתובתינו

מחזיקי מפתחות - לא סתם מתנה

מחזיקי מפתחות יכולים להיות מתנה קטנה וסמלית או מתנה מרגשת ומשמעותית- מה שיעשה את ההבדל הוא כמובן מי שיעניק את המתנה והקשר הרגשי אליו והסיבה שעומדת מאחורי המתנה:

במידה ויש לה קשר כמו מעבר לדירה חדשה, התחלת עבודה במשרד חדש, שלב חדש במערכת היחסים ומעבר למגורים משותפים, מעבר טסט לרכב וקניית רכב או אופנוע חדש וכד'.

בנוסף, כדי ליצר המשכיות לרגע מיוחד למשך זמן הוספת משמעות למה שיחזיק את המפתח/ות יצטרך להיות גם הוא בעל ערך סנטימנטלי משמעותי בנוסף לשימוש הפרקטי שלו.

המילה האחרונה במתנות

בדומה לשרשרת עם תמונה של הילדים או בן /בת הזוג שניתן לענוד צמוד ללב, כך גם מחזיקי המפתחות יכולים להפוך לאביזר בעל משמעות סנטימנטליתרבה וגבוהה לו תוטבע עליהם תמונה של האנשים היקרים או של רגע

משמעותי שרוצים לזכור.

טכנולוגיה חדשה ומתקדמת המאפשרת חריטת לייזר על זכוכית או קריסטל, מאפשרת הטבעה של תמונות בגבישים תלת ממדיים שהופכים את מחזיק המפתחות לייחודי וחד פעמי.

מעכשיו, כל תמונה ו/או כיתוב שתרצו לשלב במוצר בצורות שונות תוכלו להטביע בתוך גביש זכוכית מיוחד ועמיד שיוכל להתלוות לצרור המפתחות ולהיות לא פחות חשוב ויקר ערך מכל אחד מהמפתחות שבצרור.


להתאים את המתנה למי שמקבל אותה

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת גם לשמור על הגביש שעל אף שהוא עשוי מזכוכית הוא יחסית עמיד. כמובן לא לעולם חוסן וחשוב להתאיםאת המתנה למי שגם יהיו מסוגלים לשמור עליה או במידה והם בעלי נטייה להפיל

את צרור המפתחות לעיתים קרובות לתלות את המתנה כך שתהווה תזכורת יפה ומשמעותית, גם אם לא תשמש ברמה האמיתית למטרה הפרקטית של אגידת המפתחות יחד לצרור .

למרות הפיתוי והמקוריות שמאפשרת הטכנולוגיה החדשה , לא רצוי להעניק מתנה כזו לילדים או למי שיש סיכוי שהיאתאבד או תיהרס להם בקלות. מדובר במתנה שגם אם עלותה בכסף לא גבוהה היא בכל

זאת בעלת ערך סנטימנטלי גבוה מאוד, ממש כמו טבעת נישואים או המפתח עצמו.

מדובר במתנה מהסוג שמעניק משמעות גדולה יותר למפתח שיחובר אליו והיא מבטאת הערכה ואהבה גדולה לכל מי

שיקבל אותה - לכן חשוב שישמור עליה בדיוק באותו האופן.